A következő címkéjű bejegyzések mutatása: mint a lédi (ami meg maga a Mármálád). Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: mint a lédi (ami meg maga a Mármálád). Összes bejegyzés megjelenítése
2009. április 1., szerda
Blogkezdésem Nagy Napját(továbbiakban BNN) illik általában valami bevezető-féleséggel kezdeni: aprócska (ámde rendkívül frappáns) magamról rovat, vagy párezer karakteres indok, hogy miért kezdek el írni a szájberszpéjszbe ésatöbbi ésatöbbi. De én ilyen illetlen lány vagyok, és különbenis átlóg az egér a billentyűzeten, így rendkívül nehezen gépelek, ezért most ideképzelek egy iniciálét, mely mégis csak stílusos és kellőképp minimalista kezdete a kezdetnek.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)